
| План | Диск | ЦП | ОЗУ | ОС | Ціна | Оцінка | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minecraft Single | 2 x 4ГГц | 1 ГБ | 150 ₴ | 4.6 | Переглянути план | ||
| Minecraft Double | 2 x 4ГГц | 2 ГБ | 290 ₴ | 5.0 | Переглянути план | ||
| Minecraft Triple | 3 x 4ГГц | 3 ГБ | 430 ₴ | 4.7 | Переглянути план |
Хостинг Minecraft-серверів у Канаді забезпечує швидке з’єднання та стабільну продуктивність, гарантуючи плавний багатокористувацький досвід для місцевих гравців.

| План | Диск | ЦП | ОЗУ | ОС | Ціна | Оцінка | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minecraft Single | 2 x 4ГГц | 1 ГБ | 150 ₴ | 4.6 | Переглянути план | ||
| Minecraft Double | 2 x 4ГГц | 2 ГБ | 290 ₴ | 5.0 | Переглянути план | ||
| Minecraft Triple | 3 x 4ГГц | 3 ГБ | 430 ₴ | 4.7 | Переглянути план |

| План | Диск | ЦП | ОЗУ | ОС | Ціна | Оцінка | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 vCPU (Type A, 2667MHz, 1024MB) | 1 x 2.6ГГц | 1 ГБ | 180 ₴ | 4.8 | Переглянути план | ||
| MineCraft Server 4GB | 4 ядра | 4 ГБ | 1 250 ₴ | 4.8 | Переглянути план |
| План | Диск | ЦП | ОЗУ | ОС | Ціна | Оцінка | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 Slots | - | 140 ₴ | 5.0 | Переглянути план | |||
| VPS 10 SLOTS | 1 ядро | 1 ГБ | 250 ₴ | 5.0 | Переглянути план | ||
| 24 Slots | 1 ядро | 1 ГБ | 590 ₴ | 5.0 | Переглянути план |

| План | Диск | ЦП | ОЗУ | ОС | Ціна | Оцінка | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VPS M+ | 4 ядра | 4 ГБ | 180 ₴ | 4.7 | Переглянути план | ||
| VPS L+ | 6 ядер | 8 ГБ | 270 ₴ | 4.7 | Переглянути план | ||
| VPS XL+ | 8 ядер | 16 ГБ | 490 ₴ | 4.7 | Переглянути план |

| План | Диск | ЦП | ОЗУ | ОС | Ціна | Оцінка | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Slice | 1 ядро | 1 ГБ | 140 ₴ | 4.4 | Переглянути план | ||
| 2 Slices | 1 ядро | 2 ГБ | 270 ₴ | 4.4 | Переглянути план | ||
| 3 Slices | 2 x 2ГГц | 3 ГБ | 410 ₴ | 4.4 | Переглянути план |
Ні. Ви можете розмістити сервер на своєму власному комп’ютері, але спеціалізований хостинг Minecraft-сервера забезпечує кращу продуктивність, підтримує сервер онлайн 24/7 і не використовує ресурси вашого особистого комп’ютера.
Якщо більшість ваших гравців перебуває в Канаді або сусідніх регіонах, канадське розташування сервера може зменшити затримку та забезпечити плавніший багатокористувацький досвід.
Обсяг залежить від вашого сервера. Невеликий Vanilla-сервер може добре працювати з 2–4 ГБ оперативної пам’яті, тоді як більші сервери або ті, що використовують кілька модів і плагінів, часто потребують 6 ГБ або більше.
Так. Більшість хостинг-провайдерів підтримують популярне серверне програмне забезпечення, таке як Paper, Spigot, Forge та Fabric, що дозволяє вам встановлювати моди, плагіни та власні ігрові режими.
Так. Більшість провайдерів дозволяють збільшувати обсяг RAM, CPU або сховища в міру зростання вашого сервера, що дає змогу легко підтримувати більше гравців без переходу до іншого хостингу.
HostAdvice.com пропонує професійні і незалежні відгуки про веб-хостинги. Наші відгуки є чесними, неупередженими і рівними для всіх учасників.
Ми отримуємо грошову винагороду від компаній, про які пишемо. Винагорода не впливає на характер і лояльність наших відгуків. Так само, це жодним чином не впливає на позиції певних компаній в рейтингах. Винагорода лише покриває витрати на плату рецензентам, купівлю акаунтів і вартість тестів.